Menü

__________________________________________________________________________________________________________________

Eredményeink 2019

Verseny neve: Történelmi Örömíjász Teremverseny

Verseny sorszáma: 1.
Helye: Kunszentmiklós
Időpontja 2019.01.12.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Nyílegyenes

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 535 84,9% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 454 72,1% 4.

Verseny neve: Történelmi Teremíjász Verseny

Verseny sorszáma: 2.
Helye: Füzesgyarmat
Időpontja 2019.01.19.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Füzesgyarmati Arany Sólyom HIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska fehérnép vadászíj 472 74,9% 1.
Dürgő Csaba vitéz vadászíj 531 84,3% 1.
Dürgő Zsófia leányka vadászíj 376 59,7% 1.

Verseny neve: III. Mezőberényi Teremverseny

Verseny sorszáma: 3.
Helye: Mezőberény
Időpontja 2019.01.27.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Mezőberényi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 458 72,7% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 436 69,2% 4.

Verseny neve: DAR WA Teremverseny

Verseny sorszáma: 4.
Helye: Szeged
Időpontja 2019.02.03.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Partiscum Íjász Klub

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 411 68,5% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 383 63,8% 4.

Verseny neve: 3D Teremíjász Verseny

Verseny sorszáma: 5.
Helye: Tótkomlós
Időpontja 2019.02.10.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Orosházi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú TR-RB 167 69,6% 1.
Horváth Csenge ifi lány TR-RB 28 11,7% 1.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 119 49,6% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő PB-HB 124 51,7% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 159 66,3% 2.
Horváth Anna gyerek lány PB-HB 91 37,9% 3.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 150 62,5% 3.
Bencze László felnőtt férfi TR-LB 87 36,3% 6.
Horváth József felnőtt férfi TR-RB 134 55,8% 11.

Verseny neve: Történelmi Teremíjász OB

Verseny sorszáma: 6.
Helye: Békéscsaba
Időpontja 2019.02.16.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 626 86,9% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 596 82,8% 4.

Verseny neve: 3D  Teremíjász OB

Verseny sorszáma: 7.
Helye: Békéscsaba
Időpontja 2019.02.17.
Elérhető pontszám: 280
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú TR-RB 197 59,6% 1.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 173 61,8% 3.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 141 50,4% 3.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 182 65,0% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi TR-RB 217 77,5% 6.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő TR-RB 169 60,4% 5.

Verseny neve: Íjász KRESZ verseny

Verseny sorszáma: 8.
Helye: Kecskemét
Időpontja 2019.02.23.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Phoenix Archery 

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászíj 530 88,3% 1.
Horváth Csenge ifi lány vadászíj 154 25,7% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadászíj 416 69,3% 4.
Horváth Józsefné felnőtt nő pusztai 387 64,5% 9.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászíj 441 73,5% 10.
Horváth Anna gyerek lány pusztai 312 52,0% 2.
Mizsei György felnőtt férfi vadászíj 448 74,7% 9.
Mizsei Jácint gyerek fiú vadászíj 475 79,2% 2.
Kiss Dániel ifi fiú barebow 403 67,2% 1.
Bencze László felnőtt férfi vadászíj 314 52,3% 13.
Pásztor Martin ifi fiú vadászíj 363 60,5% 2.
Horváth József felnőtt férfi vadászíj 427 71,2% 11.

Verseny neve: 3D  Jótékonysági Teremverseny

Verseny sorszáma: 9.
Helye: Ráczalmás
Időpontja 2019.03.02.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Vajk Íjász Szakosztály

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 52 21,7% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 94 39,2% 2.

Verseny neve: Aranyhegy verseny

Verseny sorszáma: 10.
Helye: Tiszaföldvár
Időpontja 2019.03.09.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Aranyhegy Íjász

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászíj 521 86,8% 1.
Bencze László felnőtt férfi vadászíj 314 52,3% 2.
Törteli Anikó felnőtt nő longbow 294 49,0% 2.
Mizsei György felnőtt férfi vadászíj 401 66,8% 4.
Mizsei Jácint gyerek fiú vadászíj 448 74,7% 3.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 375 62,5% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi longbow 341 56,8% 1.

Verseny neve: Huszka József emlékverseny 2019

Verseny sorszáma: 11.
Helye: Pálmonostora
Időpontja 2019.03.16.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Huszka József HE.

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászreflex 429 68,1% 1.
Törteli Anikó felnőtt nő longbow 264 41,9% 2.
Mizsei Jácint gyerek fiú vadászreflex 313 49,7% 4.
Mizsei György felnőtt férfi vadászreflex 461 73,2% 3.
Horváth Anna gyerek lány pusztai 271 43,0% 2.
Horváth Csenge ifi lány vadászreflex 219 34,8% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő pusztai 333 52,9% 3.
Horváth József felnőtt férfi vadászreflex 456 72,4% 4.
Papp Zoltán felnőtt férfi pusztai 464 73,7% 6.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 381 60,5% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi longbow 386 61,% 2.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 532 84,4% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex 546 86,7% 1.

Verseny neve: Sólyompróbák 2019 1. forduló

Verseny sorszáma: 12.
Helye: Horgos
Időpontja 2019.04.20.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Apollon Íjászkör

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek polcos íj (carbon)    443 61,5% 1.
Bencze László felnőtt férfi polcos (carbon)   282 39,2% 3.
Törteli Anikó felnőtt nő polcos íj  243 33,8% 3.
Horváth Anna gyerek lány polcnélküli íj     318 44,2% 3.
Horváth Csenge ifi lány polcos íj  150 20,8% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő polcnélküli íj   243 33,8% 1.
Horváth József felnőtt férfi polcos (carbon)   368 51,1% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő polcos íj   298 41,4% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi polcos íj    414 57,5% 3.

Verseny neve: Sólyompróbák 2019 2. forduló

Verseny sorszáma: 13.
Helye: Hódmezővásárhely
Időpontja 2019.05.11.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Hódmezei Őrzők

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek polcos íj (carbon)    613 85,1% 1.
Törteli Anikó felnőtt nő polcos íj  342 47,5% 3.
Horváth Anna gyerek lány polcnélküli íj     522 72,5% 2.
Horváth Csenge ifi lány polcos íj  206 28,6% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő polcnélküli íj   411 57,1% 3.
Horváth József felnőtt férfi polcos (carbon)   464 64,4% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő polcos íj 377 52,4% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi polcos íj 591 82,1% 1.

Verseny neve: Sólyompróbák 2019 3. forduló

Verseny sorszáma: 14.
Helye: Sándorfalva
Időpontja 2019.05.19.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Sándorfalvi Sólymok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna gyerek lány polcnélküli íj     314 43,6% 2.
Horváth Csenge ifi lány polcos íj  238 33,1% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő polcnélküli íj   285 39,6% 4.
Horváth József felnőtt férfi polcos (carbon)   382 53,1% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő polcos íj 286 39,7% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi polcos íj 405 56,3% 2.

Verseny neve: Suli Íjász Bajnokság DDR DAR Kvalifikáció

Verseny sorszáma: 15.
Helye: Kalocsa
Időpontja 2019.05.25.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Sárközi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna serdülő történelmi 515 71,5% 1.
Mizsei Jácint gyerek INR 511 71,0% 8.
ifj. Bencze László gyerek INR 645 89,6% 3.
Pásztor Martin kadet INR 373 51,8% 1.
Kiss Dániel ifjúsági INR 498 69,2% 2.

Verseny neve: Sólyompróbák 2019 4. forduló

Verseny sorszáma: 16.
Helye: Pálmonostora
Időpontja 2019.06.01.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Huszka József HE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna gyerek lány polcnélküli íj     443 58,8% 3.
Horváth Csenge ifi lány polcos íj  327 45,4% 1.
ifj. Bencze László gyerek polcos íj (carbon) 574 79,7% 1.
Törteli Anikó felnőtt nő polcos íj 400 55,6% 1.
Bencze László felnőtt férfi polcos íj 448 62,2% 2.

Verseny neve: DAR 2019. évi 3D versenysorozat 2. forduló

Verseny sorszáma: 17.
Helye: Gyálarét
Időpontja 2019.06.16.
Elérhető pontszám: 480
Szervező: Partiscum Íjász Klub

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Kis János       325 pont    1.hely TR-LB 325 67,7% 1.

Verseny neve: Suli Íjász Bajnokság 2018-2019 Országos Döntő

Verseny sorszáma: 18.
Helye: Budapest
Időpontja 2019.06.16.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Kastélydombi SE/Budapesti ÍSZ.

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna serdülő történelmi 321 44,6% 4.
ifj. Bencze László gyerek INR 658 91,4% 4.
Pásztor Martin kadet INR 432 60,0% 4.
Kiss Dániel ifjúsági INR 390 74,2% 4.

Verseny neve: DAR Történelmi IV. állomás Békés I. Aranysakál Kupa

Verseny sorszáma: 19.
Helye: Békés
Időpontja 2019.06.30.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Partiscum Íjász Klub

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 512 71,1% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex 486 67,5% 6.
Mucsi Dömötör kadet vadászreflex 364 50,6% 3.
Virágszál Kristóf gyerek vadászreflex 449 62,4% 2.

Verseny neve: Füzesgyarmati Történelmi OB Kvalifikáció 2019

Verseny sorszáma: 20.
Helye: Füzesgyarmat
Időpontja 2019.07.06.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Arany Sólyom Hagyományőrző Íjászegyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 530 73,6% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 490 68,1% 2.

Verseny neve: I. NLD Hun UAR 2D

Verseny sorszáma: 21.
Helye: Cserkeszőlő
Időpontja 2019.07.13.
Elérhető pontszám: 840
Szervező: Na Laoch Dall Hungary

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska AMBHR 266 31,7% 3.
Dürgő Csaba AMBHR 306 36,4% 3.
Virágszál Kristóf CMBBR 300 35,7% 2.

Verseny neve: DAR 3D 3. forduló

Verseny sorszáma: 22.
Helye: Orosháza
Időpontja 2019.07.14.
Elérhető pontszám: 480
Szervező: Orosházi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 220 45,8% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 208 43,3% 4.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 257 53,5% 2.

Verseny neve: XVIII. ELŐDEINK ÖSVÉNYEIN – MAGOR próba VII

Verseny sorszáma: 23.
Helye: Kunszentmiklós
Időpontja 2019.07.14.
Elérhető pontszám: n.a.
Szervező: Nyílegyenes

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Farmosi Zoltán pusztai íj 56 n.a. 4.

Verseny neve: V. Körösmenti Távolba Célzó Viadal

Verseny sorszáma: 24.
Helye: Gyomaendrőd
Időpontja 2019.08.04.
Elérhető pontszám: n.a.
Szervező: Körösmenti Íjfeszítő Egylet

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 236 n.a. 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj n.a. n.a. n.a.

Verseny neve: Történelmi Távcéllövő Verseny

Verseny sorszáma: 25.
Helye: Szeged
Időpontja 2019.08.11.
Elérhető pontszám: 700
Szervező: Szegedi Szittyák

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 385 55,0% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj n.a. n.a. 2.

Verseny neve: IX. - Határok nélküli íjászok – 3D íjász verseny

Verseny sorszáma: 26.
Helye: Kétegyháza
Időpontja 2019.08.17.
Elérhető pontszám: 420
Szervező: Kétegyházi Turul Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex polcos 262 62,4% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex polcos 253 60,2% 1.
Virágszál Kristóf gyerek fiú vadászreflex modern 216 51,4% 1.

Verseny neve: DAR 3D IV. forduló

Verseny sorszáma: 27.
Helye: Szeged
Időpontja 2019.08.18.
Elérhető pontszám: 480
Szervező: Szittya Hagyományőrző Íjász Egyesület 

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú TR-RB 317 66,0% 2.
Horváth Csenge kadett lány TR-RB 91 19,0% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 170 35,4% 2.
Horváth Józsefné felnőtt nő PB-HB 263 54,8% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 314 65,4% 3.
Horváth Anna serdülő lány PB-HB 149 31,0% 1.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 329 68,5% 1.
Bencze László veterán férfi TR-LB 201 41,9% 1.
Horváth József felnőtt férfi TR-RB 101 41,9% 6.
Törteli Anikó felnőtt nő TR-LB 203 42,3% 1.

Verseny neve: X. Kis Párduc Próba

Verseny sorszáma: 28.
Helye: Mindszent
Időpontja 2019.08.31.
Elérhető pontszám: 700
Szervező: Mindszenti Íjászok Baráti Köre

Név Pontszám Teljesítmény Helyezés
Vasné Köteles Anita 52 7,5% 49.
Vas Tibor 89 12,7% 31.

Verseny neve: II. Ország Közepe- Vitézei HÍSE Örömíjász verseny

Verseny sorszáma: 29.
Helye: Dabas
Időpontja 2019.09.01.
Elérhető pontszám: 750
Szervező: Ország Közepe- Vitézei HÍSE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 540 72,0% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 586 78,1% 1.

Verseny neve: Történelmi Íjász Országos Bajnokság

Verseny sorszáma: 30.
Helye: Kaposmérő
Időpontja 2019.09.08.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 485 67,4% 3.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 534 74,2% 3.


__________________________________________________________________________________________________________________

Eredményeink 2018

Verseny neve: Évindító Íjászverseny
Verseny sorszáma: 1.
Helye: Tiszaföldvár
Időpontja: 2018.01.06.
Elérhető pontszám: 660
Szervező: Aranyhegy Íjászok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Papp Zoltán felnőtt férfi tradi 443 67,1% 10.
Mizsei Jácint gyerek fiú tradi 252 38,2% 2.
ifj. Fetter Tamás mini fiú tradi 164 24,8% 3.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 367 55,6% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi longbow 434 65,8% 2.

Verseny neve: Kerecsényi Kupa Újévköszöntő teremíjász verseny
Verseny sorszáma: 2.
Helye: Gyula
Időpontja: 2018.01.13.
Elérhető pontszám: 405
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú történelmi íj 79 19,5% 3.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadász íj fa vessző 242 59,8% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi vadász íj fa vessző 243 60,0% 6.
Horváth Anna gyerek lány történelmi íj 156 38,5% 2.
Horváth Csenge gyerek lány vadász íj fa vessző 135 33,3% 1.
Horváth József felnőtt férfi vadász íj karbon 164 40,5% 11.
Horváth Józsefné felnőtt nő történelmi íj 121 29,9% 8.
Csitári Nóra ifi lány történelmi íj 87 21,5% 5.
Vincze Zoltán felnőtt férfi vadász íj karbon vessző 224 55,3% 9.
Szabó Judit felnőtt nő történelmi íj 162 40,0% 6.

Verseny neve: Történelmi Örömíjász Teremverseny
Verseny sorszáma: 3.
Helye: Kunszentmárton
Időpontja: 2018.01.27.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Nyílegyenes

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Kis János felnőtt férfi vadász íj 445 70,6% 7.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadász íj fa vessző 427 67,8% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi vadász íj műanyag kifutó 432 68,6% 4.

Verseny neve: TKIHSE 36. versenye
Verseny sorszáma: 4.
Helye: Kiskunfélegyháza
Időpontja: 2018.02.25.
Elérhető pontszám: 750
Szervező: TKIHSE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás Modern pusztai 235 31,3% 5.
Mizsei Jácint Modern pusztai 295 39,3% 9.
Horváth Anna Modern pusztai 333 44,4% 6.
Horváth Csenge modern longbow 162 21,6% 1.
Pásztor Martin modern longbow 358 47,7% 1.
Papp Zoltán Modern pusztai 461 61,5% 24.
Kis János modern longbow 491 65,5% 2.
Mizsei György Modern pusztai 399 53,2% 37.
Vasné Köteles Anita modern longbow 457 60,9% 1.
Vas Tibor vadászreflex 484 64,5% 9.

Verseny neve: 16. Aranyhegy
Verseny sorszáma: 5.
Helye: Tiszaföldvár
Időpontja: 2018.03.11.
Elérhető pontszám: 660
Szervező: Aranyhegy Íjászok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Mizsei György felnőtt férfi tradi 375 56,8% 5
Mizsei Jácint gyerek fiú tradi 472 71,5% 3.
ifj. Fetter Tamás mini fiú tradi 421 63,8% 1.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 416 63,0% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászreflex 447 67,7% 6
Kis János felnőtt férfi longbow 448 67,9% 2.
Mozsár Máté felnőtt férfi vadászreflex 376 57,0% 1
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 427 64,7% 1.
Dürgő Zsófia gyerek lány vadászreflex 463 70,2% 4.

Verseny neve: Történelmi Terem OB
Verseny sorszáma: 6.
Helye: Kunszentmárton
Időpontja: 2018.03.18.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Nyílegyenes

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Csenge kadet lány vadászíj 187 29,7% 1.
Mozsár Máté kadet fiú vadászíj 430 68,3% 1.
Vas Bianka junior lány vadászíj 259 41,1% 1.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 474 75,2% 2.
Horváth Anna mini lány 255 40,5% 5.
Kis János felnőtt férfi vadászíj 449 71,3% 5.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadászíj 346 54,9% 5.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászíj 376 59,7% 10.

Verseny neve: II. Sólyom próba Első állomás
Verseny sorszáma: 7.
Helye: Pálmonostora
Időpontja: 2018.04.01.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Huszka József HE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Kovács Máté gyerek fiú pusztai 421 58,5% 2.
ifj. Fetter Tamás mini fiú pusztai 312 43,3% 2.
Dürgő Zsófia gyerek lány vadászíj 336 46,7% 1.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 524 72,8% 1.
Horváth Anna gyerek lány pusztai 308 42,8% 2.
Horváth Csenge ifi lány vadászíj 275 38,2% 2.
Horváth Józsefné felnőtt nő pusztai 230 31,9% 3.
Horváth József felnőtt férfi vadászíj karbon vessző 347 48,2% 3.
Papp Zoltán felnőtt férfi pusztai 498 69,2% 3.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadászíj 430 59,7% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászíj favessző 469 65,1% 1.

Verseny neve: Örömíjász verseny
Verseny sorszáma: 8.
Helye: Délegyháza
Időpontja: 2018.04.14.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Délegyháza Faluszépítő Egyesület Íjász Tagozata

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadászíj 365 60,8% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászreflex 363 60,5% 16.

Verseny neve: Tavaszi Vadászat 3D
Verseny sorszáma: 9.
Helye: Szeged
Időpontja: 2018.04.15.
Elérhető pontszám: 480
Szervező: Szegedi Szittyák

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna Serdülő lány pusztai 256 53,3% 1.
Horváth Klára Csenge kadet lány vadászreflex 116 24,2% 2.
Kovács Máté gyerek fiú pusztai 357 74,4% 1.
Mizsei Jácint gyerek fiú pusztai 307 64,0% 3.
ifj. Fetter Tamás gyerek fiú pusztai 203 42,3% 4.
Tompai Tímea felnőtt nő pusztai 173 36,0% 2.
Horváth Józsefné felnőtt nő pusztai 133 27,7% 4.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 195 40,6% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászreflex 274 57,1% 8.
Horváth József felnőtt férfi vadászreflex 226 47,1% 11.
Kis János felnőtt férfi longbow 272 56,7% 1.
Mizsei György felnőtt férfi pusztai 168 35,0% 23.

Verseny neve: II. Sólyom próba Második állomás
Verseny sorszáma: 10.
Helye: Horgos
Időpontja: 2018.04.22.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Apollon Íjászkör Horgos

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú pusztai 353 49,0% 1.

Verseny neve: III. Körösmenti Távolba Célzó Viadal
Verseny sorszáma: 11.
Helye: Gyomaendrőd
Időpontja: 2018.04.29.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Körösmenti Íjfeszítő Egylet

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő 233 48,5% 3.

Verseny neve: II: Sólyom próba - A tavaszi vihar
Verseny sorszáma: 12.
Helye: Mártély
Időpontja: 2018.05.05.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Ete Népe Hagyományőrző Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna Serdülő lány pusztai 507 70,4% 2.
Horváth Klára Csenge kadet lány vadászreflex 391 54,3% 1.
Horváth József felnőtt férfi vadászreflex 466 64,7% 4.
Horváth Józsefné felnőtt nő pusztai 426 59,2% 1.
ifj. Fetter Tamás gyerek fiú pusztai 597 82,9% 3.
Papp Zoltán felnőtt férfi pusztai 483 67,1% 10.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 528 73,3% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászreflex 565 78,5% 1.

Verseny neve: DAR 3D 1. forduló
Verseny sorszáma: 13.
Helye: Foktő
Időpontja: 2018.05.05.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Éjsólymok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Kis János felnőtt férfi longbow 141 58,8% 1.
Kovács Máté gyerek fiú történelmi 144 60,0% 1.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 114 47,5% 3.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex 104 43,3% 11.

Verseny neve: Történelmi OB kvalifikációs és fúvócső verseny
Verseny sorszáma: 14.
Helye: Siklós
Időpontja: 2018.05.19.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Apró Paták Lovas Sport Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna modern anyagból készült történelmi íj 365 57,9% 2.
Horváth Klára Csenge gyerek lány vadászíj 225 35,7% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő modern anyagú történelmi 219 34,8% 3.
Horváth József barebow 282 44,8% 2.

Verseny neve: III. Kenus-Páros örömíjász verseny
Verseny sorszáma: 15.
Helye: Cibakháza
Időpontja: 2018.05.20.
Elérhető pontszám: 1260
Szervező: Cibakházi Íjászok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Vasné Köteles Anita - Vas Tibor páros 823 65,3% 3.

Verseny neve: Pünkösdi verseny
Verseny sorszáma: 16.
Helye: Tiszaföldvár
Időpontja: 2018.05.21.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Aranyhegy Íjászok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú pusztai 468 65,0% 2.
ifj. Bencze László mini fiú vadászreflex 576 80,0% 1.
Kovács Máté gyerek fiú pusztai 597 82,9% 1.
Mizsei Jácint gyerek fiú pusztai 474 65,8% 2.
Mozsár Máté ifi fiú vadászreflex 609 84,6% 1.
Fetterné Nagy Tünde felnőtt nő pusztai 248 34,4% 3.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 487 67,6% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászreflex 544 75,6% 6.

Verseny neve: III. Hírös Kupa
Verseny sorszáma: 17.
Helye: Kecskemét
Időpontja: 2018.05.26.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Kecskeméti Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Mozsár Máté kadet fiú vadászíj 408 64,8% 1.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 345 54,8% 2.
Kovács Máté mini fiú pusztai 426 67,6% 2.

Verseny neve: Sólyompróbák döntő
Verseny sorszáma: 18.
Helye: Sándorfalva
Időpontja: 2018.05.26.
Elérhető pontszám: 360
Szervező: Sándorfalvi Sólymok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna gyermek lány 113 31,4% 2.
Horváth Józsefné felnőtt nő polcnélküli íj 93 25,8% 5.
Horváth Csenge gyermek lány polcos íj 157 43,6% 1.
ifj. Bencze László gyermek fiú polcos íj 202 56,1% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi polcos íj 206 57,2% 2.
Horváth József felnőtt férfi polcos íj 162 45,0% 4.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő polcos íj 139 38,6% 2.
Bencze László felnőtt férfi polcos íj 132 36,7% 7.
ifj. Fetter Tamás mini fiú polcnélküli íj n.a. n.a. 4.

Verseny neve: TriaNON emlékverseny OB kvalifikáció
Verseny sorszáma: 19.
Helye: Szeged
Időpontja: 2018.06.03.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Szegedi Szittyák

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna gyerek lány pusztai 330 52,4% 2.
Horváth Klára Csenge gyerek lány vadászreflex 241 38,3% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő pusztai 222 35,2% 5.
Horváth József felnőtt férfi vadászreflex 367 58,3% 7.
Fodor György szenior férfi pusztai 363 57,6% 10.

Verseny neve: 3D GP. II.
Verseny sorszáma: 20.
Helye: Várgesztes
Időpontja: 2018.06.02-03.
Elérhető pontszám: 560
Szervező: n.a.

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Kis János felnőtt férfi TRLB 275 49,1% 7.

Verseny neve: Toportyán(tor)túra
Verseny sorszáma: 21.
Helye: Pálmonostora
Időpontja: 2018.06.17.
Elérhető pontszám: 900
Szervező: Huszka József HE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László - Bencze László páros 279 31,0% 8.
Horváth Anna - Horváth Csenge páros 170 18,9% 10.
Horváth Józsefné - Horváth József páros 333 37,0% 4.
Papp Zoltán - Németh Mónika páros 328 36,4% 5.
Mozsár Máté páros 548 60,9% 1.
Dürgőné Kovács Piroska - Dürgő Csaba páros 518 57,6% 2.
Vasné Köteles Anita - Vas Tibor páros 396 44,0% 3.

Verseny neve: Történelmi DAR 4. forduló
Verseny sorszáma: 22.
Helye: Hetényegyháza
Időpontja: 2018.06.17.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: HISZE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás Modern pusztai 392 62,2% 2.

Verseny neve: Történelmi OB kvalifikáció
Verseny sorszáma: 23.
Helye: Taksony
Időpontja: 2018.06.30.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: BTDSE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna Modern anyagokból készült történelmi íj 261 41,4% 5.
Horváth Csenge Vadász íjak 124 19,7% 3.
Vasné Köteles Anita Vadász íjak 275 43,7% 6.
Vas Tibor Vadász íjak 319 50,6% 8.
Mozsár Máté Vadász íjak 420 66,7% 1.
Dürgőné Kovács Piroska Vadász íjak 408 64,8% 1.
Dürgő Csaba Vadász íjak 371 58,9% 4.

Verseny neve: II. Tanácserdei Örömíjász Verseny
Verseny sorszáma: 24.
Helye: Füzesgyarmat
Időpontja: 2018.07.07.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Arany Sólyom Hagyományőrző Íjászegyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Csenge Vadász íjak 285 45,2% 2.
Vasné Köteles Anita Vadász íjak 293 46,5% 4.
Vas Tibor Vadász íjak 364 57,8% 7.
Dürgő Csaba Vadász íjak 447 71,0% 3.

Verseny neve: DAR 3D 2. forduló
Verseny sorszáma: 25.
Helye: Orosháza
Időpontja: 2018.07.08.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Orosházi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László TR-RB 109 45,4% 2.
Vasné Köteles Anita TR-LB 54 22,5% 1.
Vas Tibor TR-RB 98 40,8% 12.
Kis János TR-LB 152 63,3% 2.
Tompai Tímea TR-RB 117 48,8% 2.
Dürgő Zsófia TR-RB 109 45,4% 1.
Dürgő Csaba TR-RB 105 43,8% 11.
Dürgőné Kovács Piroska TR-RB 133 55,4% 1.

Verseny neve: 3D GP. III.
Verseny sorszáma: 26.
Helye: Rácalmás
Időpontja: 2018.07.14-15..
Elérhető pontszám: 560
Szervező: n.a.

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Kis János felnőtt férfi TRLB 300 53,6% 6.
Tompai Tímea felnőtt nő TRLB 299 53,4% 7.

Verseny neve: 18. Aranyhegy íjászok - nyári nagy verseny
Verseny sorszáma: 27.
Helye: Tiszaföldvár
Időpontja: 2018.07.15.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Aranyhegy íjászok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászreflex 555 77,1% 1.
Bencze László felnőtt férfi longbow 372 51,7% 1.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 397 55,1% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászreflex 522 72,5% 4.
Mizsei Jácint felnőtt férfi pusztai 456 63,3% 2.
Mizsei György felnőtt férfi pusztai 385 53,5% 6.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex 548 76,1% 2.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 505 70,1% 2.
Mozsár Máté ifi fiú vadászreflex 470 65,3% 1.

Verseny neve: DAR 3D 3. forduló
Verseny sorszáma: 28.
Helye: Sándorfalva
Időpontja: 2018.07.22.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Szegedi Szittyák

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László TR-RB 158 65,8% 2.
Vasné Köteles Anita TR-LB 121 50,4% 1.
Vas Tibor TR-RB 130 54,2% 10.
Kis János TR-LB 147 61,3% 1.
Vas Bianka TR-RB 126 52,5% 1.
Bencze László TR-LB 110 45,8% 4.

Verseny neve: Kincsem Kupa 3D
Verseny sorszáma: 29.
Helye: Tápiószentmárton
Időpontja: 2018.07.22.
Elérhető pontszám: 400
Szervező: Koppány Nemzetsége IE.

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Klára Csenge vadászreflex lány 86 21,5% 2.
Horváth Anna pusztai lány 181 45,3% 1.
Horváth Józsefné pusztai felnőtt nő 141 35,3% 2.
Horváth József felnőtt férfi vadászreflex 143 35,8% n.a.

Verseny neve: Hódmezei távcéllövő
Verseny sorszáma: 30.
Helye: Hódmezővásárhely
Időpontja: 2018.07.28.
Elérhető pontszám: 490
Szervező: Hódmezei Őrzők

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 154 31,4% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex  n.a. n.a. n.a.
Mozsár Máté ifi fiú vadászreflex 155 31,6% 1.

Verseny neve: Hód-tavi csata
Verseny sorszáma: 31.
Helye: Hódmezővásárhely
Időpontja: 2018.07.29.
Elérhető pontszám: 900
Szervező: Hódmezei Őrzők

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 565 62,8% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex 651 72,3% 1.
Kovács Máté gyerek fiú pusztai 571 63,4% 1.

Verseny neve: Történelmi DAR 5. forduló
Verseny sorszáma: 32.
Helye: Kétegyháza
Időpontja: 2018.08.04.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Turul – Hagyományőrző íjász szakkör

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 471 74,8% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex 526 83,5% 1.
Kovács Máté gyerek fiú pusztai 478 75,9% 1.
Mozsár Máté ifi fiú vadászreflex 456 72,4% 1.

Verseny neve: DAR 3D 4. forduló
Verseny sorszáma: 33.
Helye: Csongrád
Időpontja: 2018.08.11.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Csongrádi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László TR-RB 153 63,8% 1.
Vasné Köteles Anita TR-LB 92 38,3% 1.
Vas Tibor TR-RB 144 60,0% 4.
Vas Bianka TR-RB 112 46,7% 2.
Kis János TR-LB 142 59,2% 2.
Tompai Tímea TR-RB 171 71,3% 1.
Bencze László TR-LB 99 41,3% 3.
Horváth Anna PB-HB 117 48,8% 1.
Horváth Klára Csenge TR-RB 45 18,8% 1.
Horváth Józsefné PB-HB 74 30,8% 2.
Horváth József TR-RB 135 56,3% 6.

Verseny neve: Történelmi Világbajnokság
Verseny sorszáma: 34.
Helye: Gyula
Időpontja: 2018.08.13-19.
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 1384 64,1% 2.
Mozsár Máté kadett fiú vadászíj 1507 69,8% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 1500 69,4% 6.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászíj 1239 57,4% 10.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadászíj 675 41,7% 11.
Kovács Máté mini fiú pusztai 795 49,1% 18.

Verseny neve: Távcéllövő Világbajnokság
Verseny sorszáma: 35.
Helye: Gyula
Időpontja: 2018.08.13-19.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 271 37,6% 1.
Mozsár Máté kadett fiú vadászíj 146 20,3% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 231 32,1% 4.
Fodor György veterán férfi pusztai 174 24,2% 8.

Verseny neve: Távlövő Világbajnokság
Verseny sorszáma: 36.
Helye: Gyula
Időpontja: 2018.08.13-19.
Szervező: KLIE

Név Távolság Helyezés
Farmosi Zoltán 403,06 méter 2.

Verseny neve: Történelmi Országos és Nemzeti Bajnokság
Verseny sorszáma: 37.
Helye: Gyula
Időpontja: 2018.08.19.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 423 67,1% 1.
Mozsár Máté kadet fiú vadászíj 396 62,9% 2.
Horváth Klára Csenge mini lány vadászreflex 159 25,2% 7.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadászíj 293 46,5% 8.
Horváth Anna mini lány pusztai 276 43,8% 10.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 415 65,9% 11.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászíj 387 61,4% 15.
Kovács Máté mini fiú pusztai 316 50,2% 17.

Verseny neve: I. Szent István Napi Íjászverseny
Verseny sorszáma: 38.
Helye: Ceglédbercel
Időpontja: 2018.08.19.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Ceglédberceli Hagyományéltető Íjászegyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú történelmi íj 278 44,1% 2.
Fetterné Nagy Tünde felnőtt nő történelmi íj 204 32,4% 10.
Szabó Judit felnőtt nő történelmi íj 343 54,4% 2.
Vincze Zoltán felnőtt férfi vadászreflex 454 72,1% 6.

Verseny neve: 3D Országos Bajnokság
Verseny sorszáma: 39.
Helye: Dunakömlőd
Időpontja: 2018.08.25-26.
Elérhető pontszám: 560
Szervező: n.a.

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Tompai Tímea TR-RB. 217 38,8% 11.
Kis János TR-LB. 264 47,1% 4.

Verseny neve: Kispárduc Próba
Verseny sorszáma: 40.
Helye: Mindszent
Időpontja: 2018.08.26.
Elérhető pontszám: 700
Szervező: Mindszenti Íjászok Baráti Köre

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt vadászreflex 198 28,3% 1.
Dürgő Csaba felnőtt vadászreflex 139 19,9% 2.

Verseny neve: III. Vallum 3D
Verseny sorszáma: 41.
Helye: Dunaföldvár
Időpontja: 2018.09.01.
Elérhető pontszám: 320
Szervező: Vallum Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú pusztai 185 57,8% 3. hely
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 208 65,0% 1. hely
Vas Tibor felnőtt férfi vadászreflex 245 76,6% 3. hely

Verseny neve: Történelmi DAR Döntő
Verseny sorszáma: 42.
Helye: Kiskunfélegyháza
Időpontja: 2018.09.08.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: TKIHSE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú pusztai 201 31,9% 3.

Verseny neve: Történelmi Íjász Távcéllövő OB 2018
Verseny sorszáma: 43.
Helye: Kunszentmiklós
Időpontja: 2018.09.15.
Elérhető pontszám: 700
Szervező: Nyílegyenes

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadász íj 297 42,4% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 311 44,4% 1.
Fodor György veterán férfi modern anyagú pusztai íj 208 29,7% 4.

Verseny neve: DAR 3D. 5. állomás
Verseny sorszáma: 44.
Helye: Kunszentmiklós
Időpontja: 2018.09.16.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Faragó Törzs

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Csenge kadet TR-RB 38 15,8% 1.
Vasné Köteles Anita felnőtt TR-LB 76 31,7% 1.
ifj. Bencze László gyerek fiú TR-RB 185 77,1% 2.
Horváth Anna serdülő nő PB-HB 69 28,8% 2.
Horváth Józsefné felnőtt nő PB-HB 83 34,6% 2.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 127 52,9% 2.
Tompai Tímea felnőtt nő TR-RB 122 50,8% 2.
Bencze László felnőtt férfi TR-LB 104 43,3% 3.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-RB 136 56,7% 4.
Horváth József felnőtt férfi TR-RB 107 44,6% 5.

Verseny neve: Huszka József Emlékverseny
Verseny sorszáma: 45.
Helye: Pálmonostora
Időpontja: 2018.09.16.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Huszka József HE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú pusztai  n.a. 0,0% 1.
Mizsei Jácint gyerek fiú pusztai 321 53,5% 2.
Fetterné Nagy Tünde felnőtt nő pusztai  n.a. 0,0% 2.
Mizsei György felnőtt férfi pusztai 380 63,3% 8.

Verseny neve: I. Túzok Kupa Történelmi Örömíjász Verseny
Verseny sorszáma: 46.
Helye: Dévaványa
Időpontja: 2018.09.22.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Arany Sólyom Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ijf. Fetter Tamás mini fiú történelmi íj 275 43,7% 1.
Fetterné Nagy Tünde felnőtt nő történelmi íj 215 34,1% 10.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 511 81,1% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 518 82,2% 4.

Verseny neve: Aranyhegy Csapatverseny
Verseny sorszáma: 47.
Helye: Tiszaföldvár
Időpontja: 2018.10.06.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Aranyhegy Íjász

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú történelmi íj 515 71,5% 2.
Fetterné Nagy Tünde felnőtt nő történelmi íj 263 36,5% 5.

Verseny neve: DAR 3D. 6. állomás
Verseny sorszáma: 48.
Helye: Békés
Időpontja: 2018.10.14.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Békési Szabadidős Íjász Klub

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bense László TR-RB 194 80,8% 1.
Vasné Köteles Anita TR-LB 147 61,3% 1.
Tompai Tímea TR-RB 176 73,3% 1.
Kis János TR-LB 148 61,7% 1.
Vas Tibor TR-RB 151 62,9% 5.

Verseny neve: Békés Kupa
Verseny sorszáma: 49.
Helye: Békés
Időpontja: 2018.10.14.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Békési Szabadidős Íjász Klub

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska Felnőtt nő vadászreflex 521 72,4% 1.
Dürgő Csaba Felnőtt Férfi vadászreflex 572 79,4% 1.

Verseny neve: Délegyházi Örömíjász Verseny
Verseny sorszáma: 50.
Helye: Délegyháza
Időpontja: 2018.10.20.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Délegyháza Faluszépítő Egyesület Íjász Tagozata

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás mini fiú tradi 338 53,7% 1.
Anita Vasné felnőtt nő longbow 401 63,7% 1.
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászreflex 420 66,7% 2.
Horváth Klára Csenge ifi lány vadászreflex 190 30,2% 2.
Bencze László szenior férfi longbow. 366 58,1% 3.
Horváth Józsefné felnőtt nő tradi 294 46,7% 5.
Horváth Anna gyerek lány tradi 237 37,6% 6.
Fetterné Nagy Tünde felnőtt nő tradi 264 41,9% 7.
Törteli Anikó felnőtt nő tradi 193 30,6% 10.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászreflex 373 59,2% 18.
Horváth József felnőtt férfi vadászreflex 372 59,0% 19.

Verseny neve: XXXV. Megmérettetés a Vándorzászlóért
Verseny sorszáma: 51.
Helye: Lajosmizse
Időpontja: 2018.10.27.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Jász-Kun Hagyományőrző Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Fetter Tamás PB-HB Mini fiú 327 51,9% 3.
Fetterné Nagy Tünde PB-HB Felnőtt nő 158 25,1% 10.

Verseny neve: Extrém 3D
Verseny sorszáma: 52.
Helye: Foktő
Időpontja: 2018.11.03.
Elérhető pontszám: 280
Szervező: Éjsólymok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Anita Vasné TR-LB 116 41,4% 1.
Horváth Klára Csenge TR-RB 67 23,9% 1.
Horváth Józsefné PB-HB 52 18,6% 3.
Horváth Anna PB-HB 32 11,4% 2.
Vas Tibor TR-RB 130 46,4% 14.
Horváth József TR-RB 95 33,9% 15.
Tompai Tímea TR-RB 163 58,2% 1.
Kis János TR-LB 169 60,4% 1.

Verseny neve: XX. Kerecseny Kupa
Verseny sorszáma: 53.
Helye: Békéscsaba
Időpontja: 2018.12.09.
Elérhető pontszám: 900
Szervező: Csaba Lovas Íjász Kör

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Ifj. Fetter Tamás történelmi mini fiú 302 33,6% 3.
Fetterné Nagy Tünde történelmi felnőtt nő 300 33,3% 23.
Papp Zoltán történelmi felnőtt férfi 648 72,0% 29.
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászíj (favessző) 703 78,1% 1.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj (favessző) 789 87,7% 1.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadászíj (favessző) 523 58,1% 5.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászíj (favessző) 626 69,6% 7.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj (karbon vessző) 782 86,9% 6.

Verseny neve: Aranyhegy Teremverseny
Verseny sorszáma: 54.
Helye: Tiszaföldvár
Időpontja: 2018.12.16.
Elérhető pontszám: 588/600
Szervező: Aranyhegy Íjászok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna tradi 305 50,8% 1.
ifj. Bencze László vadászreflex 559 93,2% 1.
ifj. Fetter Tamás tradi 520 86,7% 2.
Horváth Józsefné tradi 382 65,0% 2.
Horváth József vadászreflex 495 84,2% 9.
Fetterné Nagy Tünde tradi 286 48,6% 4.
Törteli Anikó longbow 190 32,3% 2.
Vasné Köteles Anita longbow 481 81,8% 1.
Vas Tibor vadászreflex 466 79,3% 10.

__________________________________________________________________________________________________________________

Eredményeink 2017

Miske - 2017. 02. 04. Össz.: 240 3D
Név Pont Százalék Helyezés Éjsólymok
Vasné Köteles Anita 104 43% 1. hely
Vas Tibor 166 69% 6. hely
Papp Zoltán 77 32% 17. hely
Budapest - 2017. 02. 11. Össz.: 630 Terem OB.
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 349 55% 7. hely
Vas Tibor 409 65% 8. hely
Vas Bianka 231 37% 2. hely
Horváth Anna 254 40% 7. hely
Horváth Csenge 247 39% 1. hely
Pálmonostora - 2017.03. 18. Össz.:  Toportyántúra
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 380 60% 1. hely
Vas Tibor 412 65% 5. hely
Papp Zoltán 313 50% 14. hely
Horváth Anna 315 50% 1. hely
Horváth Csenge 396 63% 1. hely
Nagykőrös - 2017. 03. 25. Össz.: 600 Skorpió Íjász Találkozó
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 333 56% 1. hely
Vas Tibor 375 63% 12. hely
Vincze Zoltán 399 67% 7. hely
Szabó Judit 234 39% 10. hely
Pestszenterzsébet - 2017. 03. 25. Össz.: 630 Vándorzászló
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 291 46% 5. hely
Vas Tibor 421 67% 6. hely
Taksony - 2017. 04. 15. Össz.: 660 Húsvéti örömíjász
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 312 47% 3. hely
Vas Tibor 365 55% 11. hely
Üllő - 2017. 04. 29. Össz.: 630 OB kvalifikáció
Név  Pont  Százalék  Helyezés
Horváth Anna 320 51% 2. hely
Horváth Csenge 374 59% 1. hely
Vasné Köteles Anita 255 40% 4. hely
Vas Tibor 390 62% 3. hely
Kecskemét - 2017. 05. 07. Össz.: 630 OB kvalifikáció
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 279 44% 6. hely
Vas Tibor 391 62% 8. hely
Tiszaföldvár - 2017. 05. 14. Össz.: 610 13. Aranyhegy
Név Pont Százalék Helyezés
Fetter Tamás 292 48% 1. hely
Vasné Köteles Anita 280 46% 1. hely
Vas Tibor 388 64% 1. hely
Horváth József 253 41% 7. hely
Horváth Józsefné 156 26% 5. hely
Horváth Anna 358 59% 2. hely
Horváth Csenge 283 46% 3. hely
Papp Zoltán 295 48% 9. hely
Szolnok - 2017. 05. 20. Össz.: 600 III. viadal
Név Pont Százalék Helyezés
Szabó Judit 271 45% 7. hely
Vincze Zoltán 415 69% 3. hely
Vasné Köteles Anita 292 49% 6. hely
Vas Tibor 455 76% 1. hely
Vas Bianka 253 42% 5. hely
Tiszaföldvár - 2017. 06. 05. Össz.: 740 Pünkösdi verseny
Név Pont Százalék Helyezés
Fetter Tamás 275 46% 1. hely
Vasné Köteles Anita 317 53% 5. hely
Vas Tibor 449 75% 1. hely
Cibakháza - 2017. 06. 11. Össz.:  Kenus verseny
Név Helyezés
Pélyi-Papp Tünde - Pélyi Lénárd 19. hely
Papp Zoltán - Csizmár Csaba 6. hely
Vasné Köteles Anita - Vas Tibor 9. hely
Örkény - 2017. 06. 24. Össz.: 480 3D
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 292 61% NA
Vasné Köteles Anita 213 44% 3. hely
Vas Tibor 313 65% 1. hely
Pálmonostora - 2017. 07. 10. Össz.: 720 2. Sólyompróba
Név Pont Százalék Helyezés
ifj. Fetter Tamás 330 46% 3. hely
Papp Zoltán 500 69% 6. hely
Vasné Köteles Anita 515 72% 1. hely
Vas Tibor 548 76% 1. hely
Nagykőrös - 2017. 07. 10. Össz.: 630 Arany Hősei
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 457 73% 1. hely
Horváth Csenge 355 56% 2. hely
Horváth Józsefné 291 46% 5. hely
Horváth József 295 47% 7. hely
Taksony - 2017. 07. 15. Össz.: 540 Az erdő állatai
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 327 61% 1. hely
Horváth Csenge 247 46% 2. hely
Horváth Józsefné 210 39% 7. hely
Horváth József 221 41% 15. hely
Vasné Köteles Anita 300 56% 2. hely
Vas Tibor 327 61% 4. hely
Hetényegyháza - 2017. 07. 23. Össz.: 720 Pályakvalifikáció
Név Pont Százalék Helyezés
Mozsár Máté 310 43% 2. hely
Dürgőné Kovács Piroska 474 66% 1. hely
Vasné Köteles Anita 290 40% 1. hely Új országos csúcs
Vas Tibor 402 56% 1. hely
Csomád - 2017. 08. 13. Össz.: 600 Farkas Falka
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 301 50% 1. hely
Horváth Csenge 206 34% 2. hely
Horváth Józsefné 245 41% 3. hely
Horváth József 243 41% 2. hely
Tápiószentmárton - 2017. 09. 02. Össz.: 720 Pályaíjász OB
Név Pont Százalék Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska 488 68% 3. hely
Mozsár Máté 433 60% 3. hely
Vasné Köteles Anita 355 49% 2. hely
Vas Tibor 375 52% 1. hely
Budapest - 2017. 09. 23. Össz.: 630 Történelmi OB és NB
Név Pont Százalék Helyezés OB/NB
Horváth Anna 190 30,2% 9. / 9.
Horváth Csenge 291 46,2% 4. / 4. 
Vasné Köteles Anita 286 45,4% N. / 7.
Vas TIbor 379 60,2% 11. / 13.
Dürgőné Kovács Piroska 393 62,4% 2. / 2.
Kovács Máté 200 31,7% 18. / 26.
Füzesgyarmat - 2017. 10. 14. Össz.: 630 Tanácserdei Örömíjász
Név Pont Százalék Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska 423 67% 1. hely
Dürgő Zsófia 138 22% 2. hely
Kovács Máté 417 66% 1. hely
Szeged - 2017. 10. 15. Össz.: 600 Őszi 3D
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 309 52% 1. hely
Horváth Józsefné 223 37% 2. hely
Horváth József 298 50% 12. hely
Vasné Köteles Anita 279 47% 2. hely
Vas Tibor 336 56% 9. hely
Hódmezővásárhely - 2017. 10. 28. Össz.: 480 Hódmezei Őrzők
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 215 45% 2. hely
Horváth Józsefné 151 31% 3. hely
Horváth József 122 25% 18. hely
Foktő - 2017. 11. 04. Össz.: 240 Extrém 3D
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné köteles Anita 50 21% 1. hely
Vas Tibor 73% 30% 4. hely
Kétegyháza - 2017. 11. 11.  Össz.: 720 Mudin-kupa
Név Pont Százalék Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska 600 83% 1. hely
Dürgő Zsófia 492 68% 2. hely
Tiszaföldvár - 2017. 11. 25. Össz.: 660 Aranyhegy Íjász
Név Pont Százalék Helyezés
Mozsár Máté 481 73% 1. hely
Dürgőné Kovács Piroska 532 81% 1. hely
Dürgő Zsófia 458 69% 1. hely
Kétegyháza - 2017. 12. 09. Össz.: 600 Jótékonysági verseny
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 306 51% 2. hely
Horváth Csenge 253 42% 1. hely
Horváth Józsefné 266 44% 2. hely
Horváth József 365 61% 7. hely
Békéscsaba - 2017. 12. 16. Össz.: 900 XIX. Kerecseny kupa
Név Pont Százalék Helyezés
Dürgő Zsófia 438 49% 1. hely
Dürgőné Kovács Piroska 722 80% 1. hely
ifj. Fetter Tamás 146 16% 3. hely
Vasné Köteles Anita 504 56% 3. hely
Vas Tibor 589 65% 8. hely
Kecskemét - 2017. 08. 23-27. Európa Bajnokság
Név 1. nap % 2. nap % 3. nap % Össz. % Döntő napja % Helyezés
Horváth Anna 249 46% 240 44% 247 46% 736 45% 270 50% 8. hely
Papp Zoltán 318 59% 270 50% 312 58% 900 56% 281 52% 34. hely
Horváth Klára Csenge 249 46% 241 45% 240 44% 730 45% 278 51% 5. hely
Dürgő Zsáfia 148 27% 227 42% 157 29% 532 33% - - 6. hely
Dürgőné Kovács Piroska 215 40% 291 54% 315 58% 821 51% 234 43% 4. hely
Vasné Köteles Anita 259 48% 188 35% 241 45% 688 42% - - 6. hely
Kovács Máté 290 54% 325 60% 319 59% 934 58% 340 63% 12. hely
Mozsár Máté 373 69% 348 64% 349 65% 1070 66% 359 66% 1. hely
Vas Tibor 279 52% 276 51% 325 60% 880 54% - - 10. hely

__________________________________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________________

Félegyházi Közlöny

A -ben Rólunk megjelent hírek:


__________________________________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________________

Eredményeink 2015

Gyula - 2015. 01. 17. Össz.: 540
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 238 44% 2. hely
Formanek Zalán 291 54% 9. hely
Vas Bianka 262 49% 3. hely
Vasné Köteles Anita 299 55% 10. hely
Vas Tibor 456 84% 8. hely
Dunaújváros - 2015. 01. 31. Össz.: 540
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 2. hely
Papp Zoltán 270 68% 13. hely
133 67%
Vas Bianka 174 44% 6. hely
38 38%
Vasné Köteles Anita 200 50% 7. hely
37 37%
Vas Tibor 285 71% 1. hely
169 85%
94 94%
Kiskunfélegyháza - 2015. 02. 21. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 334 60% 33. hely
Vasné köteles Anita 269 48% 8. hely
Vas Tibor 399 71% 12. hely
Gyomaendrőd - 2015. 02. 21. Össz.: 560
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 334 60% 33. hely
Vasné köteles Anita 269 48% 8. hely
Vas Tibor 399 71% 1. hely
Patvarc - 2015. 03. 14. Össz.: 378
Név Pont Százalék Helyezés
Csizmár Csaba
Papp Zoltán
Vas Bianka
Vas Tibor 87
Budapest - 2015. 03. 21. Össz.: 750
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 528 70% 4. hely
Papp Zoltán 603 80% 11. hely
Vas Bianka 489 65% 2. hely
Vas Tibor 676 90% 1. hely
Páty - 2015. 03. 28. Össz.: 750
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 482 64% 2. hely
Vasné Köteles Anita 450 60% 8. hely
Papp Zoltán 592 79% 6. hely
Vas Bianka 490 65% 1. hely
Vas Tibor 632 84% 3. hely
Budapest - 2015. 04. 11. Össz.: 750
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 513 68% 2. hely
Vasné köteles Anita 524 70% 4. hely
Szabó Judit 303 40% 8. hely
Horváthné Anett 242 32% 9. hely
Vas Tibor 645 86% 2. hely
Papp Zoltán 628 84% 5. hely
Vincze Zoltán 428 57% 28. hely
Mezőhék - 2015. 04. 18. Össz.: 840
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 673 80% 3. hely
Vas Bianka 603 72% 1. hely
Vasné Köteles Anita 575 68% 1. hely
Vas Tibor 686 82% 1. hely
Üllő - 2015. 04. 25. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 398 63% 4. hely
Vas Bianka 204 32% 1. hely
Vasné Köteles Anita 228 36% 5. hely
Vas Tibor 417 66% 2. hely
Nádasd - 2015. 05. 02. Össz.: 
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 355 56% 7. hely
Vas Bianka 173 27% 9. hely
Vas Tibor 357 57% 6. hely
Budapest - 2015. 05. 09. Össz.: 720
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 419 56% 1. hely
Vasné Köteles Anita 520 69% 2. hely
Horváthné Anett 190 25% 7. hely
Vas Tibor 599 80% 1. hely
Szolnok - 2015. 05. 16. Össz.: 720
Név Pont Százalék Helyezés
Szabó Judith 216 34% 10. hely
Vincze Zoltán 274 43% 40. hely
Vasné Köteles Anita 268 43% 5. hely
Vas Tibor 505 80% 1. hely
Mindszent - 2015. 05. 24. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 320 51% 2. hely
Formanek Zalán 255 40% 6. hely
Nemes-Nagy Ágnes 254 40% 8. hely
Vasné Köteles Anita 286 45% 4. hely
Vas Tibor 472 75% 3. hely
Abony - 2015. 05. 30. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 289 46% 6. hely
Vas Tibor 405 64% 6. hely
Hetényegyháza - 2015. 06. 13. Össz.: 720
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 373 59% 6. hely
Vas Tibor 494 78% 2. hely
Jászberény - 2015. 06. 20. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Formanek Zalán 296 49% 5. hely
Vasné Köteles Anita 375 63% 4. hely
Vas Bianka 375 63% 3. hely
Vas Tibor 490 82% 1. hely
Kecskemét - 2015. 06. 27. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 228 36% 1. hely
Vasné köteles Anita 328 52% 2. hely
Szabó Judit 196 31% 8. hely
Vas Bianka 239 38% 3. hely
Vas Tibor 444 70% 2. hely
Papp Zoltán 344 55% 18. hely
Vincze Zoltán 216 34% 29. hely
Pálmonostora - 2015. 07. 03. Össz.: 420
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 135 32% 1. hely
Vasné Köteles Anita 294 70% 1. hely
Vas Bianka 249 59% 2. hely
Nemes-Nagy Ágnes 235 56% 3. hely
Szabó Judit 229 55% 4. hely
Papp Zoltán 306 73% 1. hely
Vincze Zoltán 301 72% 2. hely
Ganev Roland 214 51% 4. hely
Vas Tibor 342 81% 1. hely
Pélyi Lénárd 212 50% 2. hely
Budapest - 2015. 07. 04. Össz.: 720
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Tibor 531 74% 2. hely
Budapest - 2015. 07. 11. Össz.: 750
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 365 49% 2. hely
Vasné Köteles Anita 515 69% 2. hely
Horváthné Anett 280 37% 6. hely
Vas Tibor 640 85% 3. hely
Vas Bianka 430 57% 3. hely
Alsóörs - 2017. 07. 18. Össz.: 720
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 180 25% 1. hely
Vasné Köteles Anita 222 31% 3. hely
Vas Tibor 473 66% 10. hely
Tiszaföldvár - 2015. 08. 01. Össz.: 720
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 315 44% 4. hely
Vasné Köteles Anita 387 54% 1. hely
Vas Tibor 507 70% 2. hely
Jászberény - 2015. 08. 01. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 375 63% 3. hely
Vasné Köteles Anita 375 63% 4. hely
Vas Tibor  490 82% 1. hely
Formanek Zalán 296 49% 5. hely
Budapest - 2015. 08. 15. Össz.: 750
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 515 69% 2. hely
Vasné Köteles Anita 506 67% 3. hely
Vas Tibor 659 88% 2. hely
Lajosmizse - 2015. 08. 15. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 292 46% 3. hely
Vasné Köteles Anita 329 52% 10. hely
Vas Bianka 396 63% 3. hely
Papp Zoltán 343 54% 17. hely
Formanek Zalán 335 53% 1. hely
Vas Tibor 472 75% 7. hely
Kiskunfélegyháza - 2015. 08. 30. Össz.: 360
Név Pont Százalék Helyezés
Gulyás Csenge 142 39% 1. hely
Horváth Anna 209 58% 1. hely
Horváth Csenge 120 33% 2. hely
Nemes-Nagy Ágnes 243 68% 1. hely
Vas Bianka 204 57% 2. hely
Vasné Köteles Anita 170 47% 3. hely
Szabó Judit 107 30% 5. hely
Horváthné Anett 68 19% 6. hely
Formanek Zalán 88 24% 5. hely
Papp Zoltán 227 63% 1. hely
Vincze Zoltán 202 56% 2. hely
Vas Tibor 301 84% 1. hely
Pélyi Lénárd 204 57% 2. hely
Cibakháza - 2015. 09. 06. Össz.: 780
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 423 54% 6. hely
Vas Bianka 322 41% 3. hely
Vasné Köteles Anita 308 39% 4. hely
Vas Tibor 559 72% 1. hely
Kiskunfélegyháza - 2015. 09. 13. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 312 50% 2. hely
Horváth Csenge 121 19% 8. hely
Papp Zoltán 301 48% 23. hely
Vas Bianka 215 35% 3. hely
Vasné Köteles Anita 220 35% 4. hely
Vas Tibor 386 61% 6. hely
Budapest - 2015. 09. 19. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 167 27% 6. hely
Besenyszög - 2015. 09. 27. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán  391 65% 11. hely
Vas Bianka 285 48% 1. hely
Vasné Köteles Anita 313 52% 1. hely
Vas Tibor 376 63% 17. hely
Pélyi Lénárd 240 40% 2. hely
Vas Tibor Íjász párbaly 1. hely
Sárvár - 2015. 09. 27. Össz.: 980
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 170 17% 4. hely
Vas Tibor 380 39% 13. hely
Pélmonostora - 2015. 10. 17. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 265 44% 1. hely
Horváth Csenge 118 20% 3. hely
Nemes-Nagy Ágnes 164 27% 4. hely
Vas Bianka 296 49% 1. hely
Vasné Köteles Anita 290 48% 2. hely
Szabó Judit 183 31% 8. hely
Horváthné Anett 93 16% 9. hely
Papp Zoltán 279 47% 9. hely
Vincze Zoltán 249 42% 4. hely
Vas Tibor 401 67% 2. hely
Pélyi Lénárd 296 49% 3. hely
Hódmezővásárhely - 2015. 10. 25. Össz.: 480
Név Pont Százalék Helyezés
Papp Zoltán 147 31% 17. hely
Vas Bianka 163 34% 1. hely
Vasné Köteles Anita 103 21% 5. hely
Vas Tibor 250 52% 3. hely
Tiszaföldvár - 2015. 11. 07. Össz.: 780
Név Pont Százalék Helyezés
Pélyi Lénárd 469 60% 4. hely
Papp Zoltán 497 64% 4. hely
Vas Bianka 562 72% 4. hely
Vasné Köteles Anita 596 76% 4. hely
Vas Tibor 608 78% 4. hely
Békéscsaba - 2015. 11. 13. Össz.: 900
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 464 52% 5. hely
Vas Tibor 666 74% 5. hely

__________________________________________________________________________________________________________________

Eredményeink 2014

Kunszentmárton - 2014. 12. 06. Össz.: 360
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 143 40% 1. hely
Vas Tibor 247 69% 1. hely
Békéscsaba - 2014. 12. 14. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Tibor 433 72% 9. hely
Érd - 2014. 12. 21. Össze.: 480
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 211 44% 1. hely
Vasné Köteles Anita 190 40% 6. hely
Vas Tibor 315 66% 5. hely
Tiszaföldvár - 2014. 12. 28. Össz.: 540
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 257 48% 1. hely
Vasné Köteles Anita 173 32% 3. hely
Vas Tibor 412 76% 3. hely

__________________________________________________________________________________________________________________

Eredményeink 2016

Kecskemét - 2016. 02. 06. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 224 36% 12. hely
Vas Tibor 457 73% 11. hely
Horváth Anna 311 49% 3. hely
Mogyoród - 2016. 02. 29. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 131 21% 2. hely
Vas Tibor 372 59% 4. hely
Horváth Anna 352 56% 4. hely
Papp Zoltán 212 34% 5. hely
Kiskunfélegyháza - 2016. 02. 29. Össz.: 750
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Csenge 262 42% 1. hely
Kiskunhalas - 2016. 03. 06. Össz.: 327
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 164 50% 3. hely
Vas Tibor 174 53% 4. hely
Baracs - 2016. 03. 12. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 296 49% 2. hely
Vas Tibor 432 72% 3. hely
Kecskemét - 2016. 03. 12. Össz.:600
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 371 62% 4. hely
Pálmonostora - 2016. 03. 13. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 156 26% 5. hely
Horváth Csenge 163 27% 2. hely
Nemes-Nagy Ágnes 196 33% 9. hely
Vas Bianka 290 48% 2. hely
Vasné Köteles Anita 246 41% 5. hely
Szabó Judit 216 36% 7. hely
Horváthné Anett 146 24% 12. hely
Papp Zoltán 365 61% 5. hely
Vincze Zoltán 314 52% 6. hely
Vas Tibor 381 64% 4. hely
Ganev Roland 211 35% 26. hely
Törökszentmiklós - 2016. 04. 09. Össz.: 
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 46 4. hely
Vas Tibor 108 2. hely
Papp Zoltán 69. 24. hely
Dunaújváros - 2016. 05. 07. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Bianka 261 41% 1. hely
Vasné Köteles Anita 266 42% 4. hely
Vas Tibor 443 70% 3. hely
Papp Zoltán 288 46% 20. hely
Tiszaföldvár - 2016. 05. 16. Össz.: 620
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Csenge 172 28% 1. hely
Horváth Anna 389 63% 1. hely
Vas Bianka 334 54% 5. hely
Vasné Köteles Anita 332 54% 6. hely
Szabó Judit 255 41% 10. hely
Vas Tibor 450 73% 4. hely
Vincze Zpétűm 365 59% 7. hely
Horváth József 266 43% 8. hely
Csizmár Csaba 288 63% 15. hely
Szolnok - 2016. 05. 23. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 304 48% 6. hely
Vas Tibor 427 68% 2. hely
Kecskemét - 2016. 05. 28. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 246 39% 4. hely
Horváth Csenge 82 13% 2. hely
Abony - 2016. 05. 28. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 323 54% 5. hely
Vas Tibor 475 79% 2. hely
Szabó Judit 250 42% 14. hely
Vas Bianka 188 31% 17. hely
Vincze Zoltán 373 62% 6. hely
Szeged - 2016. 06. 05. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 305 51% 1. hely
Horvárh Csenge 293 47% 1. hely
Budapest - 2016. 06. 19.  Össz.: 900
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Csenge 552 61% 1. hely
Horváth Anna 553 61% 4. hely
Vas Bianka 581 65% 4. hely
Vasné Köteles Anita 603 67% 3. hely
Vas Tibor 746 83% 2. hely
Papp Zoltán 658 73% 11. hely
Horváth József 568 63% 8. hely
Horváth Józsefné 442 49% 8. hely
Ópusztaszer - 2016. 06. 25. Össz.: 245
Név Pont Százalék Helyezés
Vas Tibor 40 16% 34. hely
Budapest - 2016. 07. 10. Össz.: 900
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 615 68% 2. hely
Vas Tibor 774 86% 1. hely
Vas Bianka 550 61% 5. hely
Orosháza - 2016. 07. 17. Össz.: 480
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 91 19% 5. hely
Vas Tibor 261 54% 5. hely
Hódmezővásárhely - 2016. 07. 23. Össz.: 900
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 391 43% 1. hely
Horváth Csenge 374 42% 2. hely
Horváth Józsefné 199 22% 8. hely
Horváth József 247 27% 3.hely
Vasné Köteles Anita 425 47% 2. hely
Vas Tibor 546 61% 1. hely
Nagyréde - 2016. 07. 30. Össz.: 600
Név Pont Százalék Helyezés
Pélyi Lénárd 168 28% 39. hely
Papp Zoltán 274 46% 22. hely
Vas Bianka 243 41% 6. hely
Vasné Köteles Anita 265 44% 4. hely
Vas Tibor 385 64% 5. hely
Zsáka - 2016. 07. 23. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 254 40% 5. hely
Horváth Csenge 280 44% 1. hely
Ferencszállás - 2016. 08. 07. Össz.: 480
Név Pont Százalék Helyezés
Pélyi Lénárd 103 21% 2. hely
Vas Bianka 169 35% 1. hely
Vasné Köteles Anita 141 29% 3. hely
Vas Tibor 284 59% 5 .hely
Szabó Judit 86 18% 5. hely
Vincze Zoltán 289 60% 4. hely
Budapest - 2016. 08. 14. Össz.: 900
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 627 70% 4. hely
Vas Tibor 762 85% 1. hely
Vas Bianka 574 61% 8. hely
Horváth Anna 548 61% 5. hely
Horváth Józsefné 478 53% 11. hely
Horváth Csenge 482 54% 1. hely
Horváth József 545 61% 5. hely
Kiskunmajsa - 2016. 08. 28. Össz.: 
Név Pont Százalék Helyezés
Vasné Köteles Anita 2. hely
Vas Tibor 1. hely
Vas Bianka 3. hely
Horváth Anna
Horváth Józsefné
Horváth Csenge
Horváth József
Papp Zoltán
Pélyi Lénárd
Sándorfalva - 2016 . 09. 04. Össz.: 480
Név Pont Százalék Helyezés
Szabó Judit 94 20% 5. hely
Vincze Zoltán 260 54% 7. hely
Cibakháza - 2016. 09. 18. Össz.: 
Név Pont Százalék Helyezés
Csizmár Csaba 3. hely
Papp Zoltán 3. hely
Vasné Köteles Anita 4. hely
Vas Tibor 4. hely
Eger - 2016. 09. 17. Össz.: 630
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 258 41% 5. hely
Horváth Csenge 255 40% 2. hely
Pálmonostora - 2016. 10. 23. Össz.: 450
Név Pont Százalék Helyezés
Pélyi Lénárd 329 69% 6. hely
Horváth Anna 274 57% 2. hely
Horváth Csenge 229 48% 1. hely
Horváth József 284 59% 7. hely
Horváth Józsefné 165 34% 4. hely
Fetter Tamás 192 40% 2. hely
Tiszaföldvár - 2016. 11. 05. Össz.: 660
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 389 59% 19. hely
Horváth Csenge 327 50% 19. hely
Horváth Józsefné 375 57% 19. hely
Horváth József 384 58% 19. hely
Horváth József 443 67% 19. hely
Fetter Tamás 192 29% 15. hely
Vas Bianka 383 58% 15. hely
Vasné köteles Anita 533 81% 15. hely
Vas Tibor 586 89% 15. hely
Vas Tibor 562 85% 15. hely
Kunszentmárton - 2016. 12. 04. Össz.: 450
Név Pont Százalék Helyezés
Horváth Anna 130 29% 5. hely
Horváth Csenge 202 45% 3. hely
Horváth Józsefné 123 27% 8. hely
Horváth József 204 45% 15. hely
Fetter Tamás 79 18% 2. hely
Vasné Köteles Anita 238 53% 1. hely
Vas Tibor 302 67% 5. hely

__________________________________________________________________________________________________________________

Elérhetőség

KHTK - Fénypárducok Íjász Szakosztály:
6100 Kiskunfélegyháza, Jókai u 54.

Nyári gyakorlópálya:

Téli gyakorlópálya:

E-mail: fenyparduc@gmail.com

Telefon: (36)70/521-1309 | Vas Tibor szakosztályvezető.