Verseny neve: Történelmi Örömíjász Teremverseny

Verseny sorszáma: 1.
Helye: Kunszentmiklós
Időpontja 2019.01.12.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Nyílegyenes

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 535 84,9% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 454 72,1% 4.

Verseny neve: Történelmi Teremíjász Verseny

Verseny sorszáma: 2.
Helye: Füzesgyarmat
Időpontja 2019.01.19.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Füzesgyarmati Arany Sólyom HIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska fehérnép vadászíj 472 74,9% 1.
Dürgő Csaba vitéz vadászíj 531 84,3% 1.
Dürgő Zsófia leányka vadászíj 376 59,7% 1.

Verseny neve: III. Mezőberényi Teremverseny

Verseny sorszáma: 3.
Helye: Mezőberény
Időpontja 2019.01.27.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Mezőberényi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 458 72,7% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 436 69,2% 4.

Verseny neve: DAR WA Teremverseny

Verseny sorszáma: 4.
Helye: Szeged
Időpontja 2019.02.03.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Partiscum Íjász Klub

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 411 68,5% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 383 63,8% 4.

Verseny neve: 3D Teremíjász Verseny

Verseny sorszáma: 5.
Helye: Tótkomlós
Időpontja 2019.02.10.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Orosházi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú TR-RB 167 69,6% 1.
Horváth Csenge ifi lány TR-RB 28 11,7% 1.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 119 49,6% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő PB-HB 124 51,7% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 159 66,3% 2.
Horváth Anna gyerek lány PB-HB 91 37,9% 3.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 150 62,5% 3.
Bencze László felnőtt férfi TR-LB 87 36,3% 6.
Horváth József felnőtt férfi TR-RB 134 55,8% 11.

Verseny neve: Történelmi Teremíjász OB

Verseny sorszáma: 6.
Helye: Békéscsaba
Időpontja 2019.02.16.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 626 86,9% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 596 82,8% 4.

Verseny neve: 3D  Teremíjász OB

Verseny sorszáma: 7.
Helye: Békéscsaba
Időpontja 2019.02.17.
Elérhető pontszám: 280
Szervező: KLIE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú TR-RB 197 59,6% 1.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 173 61,8% 3.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 141 50,4% 3.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 182 65,0% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi TR-RB 217 77,5% 6.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő TR-RB 169 60,4% 5.

Verseny neve: Íjász KRESZ verseny

Verseny sorszáma: 8.
Helye: Kecskemét
Időpontja 2019.02.23.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Phoenix Archery 

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászíj 530 88,3% 1.
Horváth Csenge ifi lány vadászíj 154 25,7% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő vadászíj 416 69,3% 4.
Horváth Józsefné felnőtt nő pusztai 387 64,5% 9.
Vas Tibor felnőtt férfi vadászíj 441 73,5% 10.
Horváth Anna gyerek lány pusztai 312 52,0% 2.
Mizsei György felnőtt férfi vadászíj 448 74,7% 9.
Mizsei Jácint gyerek fiú vadászíj 475 79,2% 2.
Kiss Dániel ifi fiú barebow 403 67,2% 1.
Bencze László felnőtt férfi vadászíj 314 52,3% 13.
Pásztor Martin ifi fiú vadászíj 363 60,5% 2.
Horváth József felnőtt férfi vadászíj 427 71,2% 11.

Verseny neve: 3D  Jótékonysági Teremverseny

Verseny sorszáma: 9.
Helye: Ráczalmás
Időpontja 2019.03.02.
Elérhető pontszám: 240
Szervező: Vajk Íjász Szakosztály

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 52 21,7% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 94 39,2% 2.

Verseny neve: Aranyhegy verseny

Verseny sorszáma: 10.
Helye: Tiszaföldvár
Időpontja 2019.03.09.
Elérhető pontszám: 600
Szervező: Aranyhegy Íjász

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászíj 521 86,8% 1.
Bencze László felnőtt férfi vadászíj 314 52,3% 2.
Törteli Anikó felnőtt nő longbow 294 49,0% 2.
Mizsei György felnőtt férfi vadászíj 401 66,8% 4.
Mizsei Jácint gyerek fiú vadászíj 448 74,7% 3.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 375 62,5% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi longbow 341 56,8% 1.

Verseny neve: Huszka József emlékverseny 2019

Verseny sorszáma: 11.
Helye: Pálmonostora
Időpontja 2019.03.16.
Elérhető pontszám: 630
Szervező: Huszka József HE.

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú vadászreflex 429 68,1% 1.
Törteli Anikó felnőtt nő longbow 264 41,9% 2.
Mizsei Jácint gyerek fiú vadászreflex 313 49,7% 4.
Mizsei György felnőtt férfi vadászreflex 461 73,2% 3.
Horváth Anna gyerek lány pusztai 271 43,0% 2.
Horváth Csenge ifi lány vadászreflex 219 34,8% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő pusztai 333 52,9% 3.
Horváth József felnőtt férfi vadászreflex 456 72,4% 4.
Papp Zoltán felnőtt férfi pusztai 464 73,7% 6.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő longbow 381 60,5% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi longbow 386 61,% 2.
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 532 84,4% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex 546 86,7% 1.

Verseny neve: Sólyompróbák 2019 1. forduló

Verseny sorszáma: 12.
Helye: Horgos
Időpontja 2019.04.20.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Apollon Íjászkör

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek polcos íj (carbon)    443 61,5% 1.
Bencze László felnőtt férfi polcos (carbon)   282 39,2% 3.
Törteli Anikó felnőtt nő polcos íj  243 33,8% 3.
Horváth Anna gyerek lány polcnélküli íj     318 44,2% 3.
Horváth Csenge ifi lány polcos íj  150 20,8% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő polcnélküli íj   243 33,8% 1.
Horváth József felnőtt férfi polcos (carbon)   368 51,1% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő polcos íj   298 41,4% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi polcos íj    414 57,5% 3.

Verseny neve: Sólyompróbák 2019 2. forduló

Verseny sorszáma: 13.
Helye: Hódmezővásárhely
Időpontja 2019.05.11.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Hódmezei Őrzők

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek polcos íj (carbon)    613 85,1% 1.
Törteli Anikó felnőtt nő polcos íj  342 47,5% 3.
Horváth Anna gyerek lány polcnélküli íj     522 72,5% 2.
Horváth Csenge ifi lány polcos íj  206 28,6% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő polcnélküli íj   411 57,1% 3.
Horváth József felnőtt férfi polcos (carbon)   464 64,4% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő polcos íj 377 52,4% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi polcos íj 591 82,1% 1.

Verseny neve: Sólyompróbák 2019 3. forduló

Verseny sorszáma: 14.
Helye: Sándorfalva
Időpontja 2019.05.19.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Sándorfalvi Sólymok

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna gyerek lány polcnélküli íj     314 43,6% 2.
Horváth Csenge ifi lány polcos íj  238 33,1% 1.
Horváth Józsefné felnőtt nő polcnélküli íj   285 39,6% 4.
Horváth József felnőtt férfi polcos (carbon)   382 53,1% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő polcos íj 286 39,7% 2.
Vas Tibor felnőtt férfi polcos íj 405 56,3% 2.

Verseny neve: Suli Íjász Bajnokság DDR DAR Kvalifikáció

Verseny sorszáma: 15.
Helye: Kalocsa
Időpontja 2019.05.25.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Sárközi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna serdülő történelmi 515 71,5% 1.
Mizsei Jácint gyerek INR 511 71,0% 8.
ifj. Bencze László gyerek INR 645 89,6% 3.
Pásztor Martin kadet INR 373 51,8% 1.
Kiss Dániel ifjúsági INR 498 69,2% 2.

Verseny neve: Sólyompróbák 2019 4. forduló

Verseny sorszáma: 16.
Helye: Pálmonostora
Időpontja 2019.06.01.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Huszka József HE

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna gyerek lány polcnélküli íj     443 58,8% 3.
Horváth Csenge ifi lány polcos íj  327 45,4% 1.
ifj. Bencze László gyerek polcos íj (carbon) 574 79,7% 1.
Törteli Anikó felnőtt nő polcos íj 400 55,6% 1.
Bencze László felnőtt férfi polcos íj 448 62,2% 2.

Verseny neve: DAR 2019. évi 3D versenysorozat 2. forduló

Verseny sorszáma: 17.
Helye: Gyálarét
Időpontja 2019.06.16.
Elérhető pontszám: 480
Szervező: Partiscum Íjász Klub

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Kis János       325 pont    1.hely TR-LB 325 67,7% 1.

Verseny neve: Suli Íjász Bajnokság 2018-2019 Országos Döntő

Verseny sorszáma: 18.
Helye: Budapest
Időpontja 2019.06.16.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Kastélydombi SE/Budapesti ÍSZ.

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Horváth Anna serdülő történelmi 321 44,6% 4.
ifj. Bencze László gyerek INR 658 91,4% 4.
Pásztor Martin kadet INR 432 60,0% 4.
Kiss Dániel ifjúsági INR 390 74,2% 4.

Verseny neve: DAR Történelmi IV. állomás Békés I. Aranysakál Kupa

Verseny sorszáma: 19.
Helye: Békés
Időpontja 2019.06.30.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Partiscum Íjász Klub

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex 512 71,1% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex 486 67,5% 6.
Mucsi Dömötör kadet vadászreflex 364 50,6% 3.
Virágszál Kristóf gyerek vadászreflex 449 62,4% 2.

Verseny neve: Füzesgyarmati Történelmi OB Kvalifikáció 2019

Verseny sorszáma: 20.
Helye: Füzesgyarmat
Időpontja 2019.07.06.
Elérhető pontszám: 720
Szervező: Arany Sólyom Hagyományőrző Íjászegyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 530 73,6% 2.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj 490 68,1% 2.

Verseny neve: I. NLD Hun UAR 2D

Verseny sorszáma: 21.
Helye: Cserkeszőlő
Időpontja 2019.07.13.
Elérhető pontszám: 840
Szervező: Na Laoch Dall Hungary

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska AMBHR 266 31,7% 3.
Dürgő Csaba AMBHR 306 36,4% 3.
Virágszál Kristóf CMBBR 300 35,7% 2.

Verseny neve: DAR 3D 3. forduló

Verseny sorszáma: 22.
Helye: Orosháza
Időpontja 2019.07.14.
Elérhető pontszám: 480
Szervező: Orosházi Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 220 45,8% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 208 43,3% 4.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 257 53,5% 2.

Verseny neve: XVIII. ELŐDEINK ÖSVÉNYEIN – MAGOR próba VII

Verseny sorszáma: 23.
Helye: Kunszentmiklós
Időpontja 2019.07.14.
Elérhető pontszám: n.a.
Szervező: Nyílegyenes

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Farmosi Zoltán pusztai íj 56 n.a. 4.

Verseny neve: V. Körösmenti Távolba Célzó Viadal

Verseny sorszáma: 24.
Helye: Gyomaendrőd
Időpontja 2019.08.04.
Elérhető pontszám: n.a.
Szervező: Körösmenti Íjfeszítő Egylet

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 236 n.a. 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj n.a. n.a. n.a.

Verseny neve: Történelmi Távcéllövő Verseny

Verseny sorszáma: 25.
Helye: Szeged
Időpontja 2019.08.11.
Elérhető pontszám: 700
Szervező: Szegedi Szittyák

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászíj 385 55,0% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászíj n.a. n.a. 2.

Verseny neve: IX. - Határok nélküli íjászok – 3D íjász verseny

Verseny sorszáma: 26.
Helye: Kétegyháza
Időpontja 2019.08.17.
Elérhető pontszám: 420
Szervező: Kétegyházi Turul Íjász Egyesület

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
Dürgőné Kovács Piroska felnőtt nő vadászreflex polcos 262 62,4% 1.
Dürgő Csaba felnőtt férfi vadászreflex polcos 253 60,2% 1.
Virágszál Kristóf gyerek fiú vadászreflex modern 216 51,4% 1.

Verseny neve: DAR 3D IV. forduló

Verseny sorszáma: 27.
Helye: Szeged
Időpontja 2019.08.18.
Elérhető pontszám: 480
Szervező: Szittya Hagyományőrző Íjász Egyesület 

Név Kategória Pontszám Teljesítmény Helyezés
ifj. Bencze László gyerek fiú TR-RB 317 66,0% 2.
Horváth Csenge kadett lány TR-RB 91 19,0% 2.
Vasné Köteles Anita felnőtt nő TR-LB 170 35,4% 2.
Horváth Józsefné felnőtt nő PB-HB 263 54,8% 1.
Vas Tibor felnőtt férfi TR-LB 314 65,4% 3.
Horváth Anna serdülő lány PB-HB 149 31,0% 1.
Kis János felnőtt férfi TR-LB 329 68,5% 1.
Bencze László veterán férfi TR-LB 201 41,9% 1.
Horváth József felnőtt férfi TR-RB 101 41,9% 6.
Törteli Anikó felnőtt nő TR-LB 203 42,3% 1.